Loading...

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی درای کالا :


ورود کاربران به وب‏‌ سایت فروشگاه اینترنتی درای کالا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی درای کالا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق ‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه ‏‌های فروشگاه اینترنتی درای کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا” کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و خدمات فروشگاه اینترنتی درای کالا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، فروشگاه اینترنتی درای کالا حق دارد سفارش را باطل کند. 

ارسال كالا ، تنها از طريق پست و پیک می باشد و ارسال رایگان  فعلا در شهرهایی که دارای نمایندگی فعال هستیم راه اندازی شده و در مدت کوتاهی در بقیه شهرها هم انجام می شود.

کاربران می بایست هرگونه تغییر تلفن و آدرس خود را به اطلاع فروشگاه اینترنتی درای کالا برسانند. بدیهی است در صورت اشکال در آدرس و تلفن و یا مبهم بودن آن که منجر به خلل در ارائه خدمات به کاربران شود و یا کالا اشتباه ارسال گردد، فروشگاه اینترنتی درای کالا هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خدمات ارائه شده و یا عودت وجه نداشته و کاربر مسئولیت کلیه خسارات وارده را عهده دار می باشد.

به منظور حفظ حریم شخصی کاربران کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی انها در سایت فروشگاه اینترنتی درای کالا نگهداری شده و در اختیار شخص دیگری قرار نمی گیرد.

در صورتیکه محصول هرگونه مغایرتی با نمونه های سایت داشته باشد، ضمانت بازگشت وجه و یا تعویض محصول تا 2 ساعت پس از تحویل برای مشتری محفوظ است.
(بنا به دستوره اداره بهداشت، در صورت استفاده و یا برش محصولات از بازگشت محصول معذوریم )

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏ های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می ‏شوند، پس از ثبت سفارش، به مدت ۳ الی ۷ روز کاری بسته برای مشتری ارسال خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی درای کالا به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد.

با تشکر از همراهی شما عزیزان

 

نظرات
  برند ها
  آمار
  • تعداد کالا: 50
  • بازدید امروز: 22
  • بازدید دیروز: 117
  • بازدید کل: 60253